ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

  • Vypracujeme nezávazně a zdarma nabídku

  • Používáme pouze systém BEDO AJAX, který je za optimální cenu

  • Kompletní práce od návrhu, až po montáž a zaškolení pověřené osoby

  • Následný servis a pravidelné kontroly (příplatková služba)BEDO AJAX

Jednodušeji už to nejde
Rychlá instalace do 15 min a snadné intuitivní ovládání přes mobilní aplikaci nebo klíčenku, které zvládnou všichni členové domácnosti, ať jsou kdekoliv. Aplikace vás upozorní, pokud odcházíte z bytu a zapomněli jste zakódovat. Už žádné stresující hlasité odpočítávání při odchodu z bytu.


Nikdy jste se necítili bezpečněji
Certifikovaný alarm, který získal mezinárodní ocenění v oblasti bezpečnosti. Vysoká odolnost proti nabourání do systému a automatický výběr zabezpečených frekvencí. Rozsáhlý výběr senzorů pro nejvyšší bezpečí.


Systém, který vás nikdy nezklame
Ochrana BEDO obsahuje dva nezávislé zdroje napájení (obsahuje baterii) a dva nezávislé kanály komunikace (SIM a internetové připojení), které vás vždy ochrání. Vždy víte, co se u vás doma děje.


Nejmodernější technologie u vás doma
Vysokou výdrž baterie v senzorech (až 7 let) a extrémní vzdálenost komunikace mezi senzory a hlavní jednotkou (až 2.000 m) doplňuje vysoká odolnost senzorů a ochrana proti nevyžádané manipulaci.

PRONÁJEM EZS

Potřebujete krátkodobě zabezpečit svůj objekt, či stavbu?

Nabízíme Vám za měsíční poplatek zapůjčení kvalitního bezdrátového alarmu BEDO AJAX pro Váš objekt, který chcete střežit. Systém lze přizpůsobit konkrétní instalaci o další periférie, případně o kamerový systém. U dlouhodobých pronájmů lze domluvit individuální podmínky. V rámci pronájmu Vám vyřídíme připojení na Tísňovou linku (PCO) a již den po instalaci můžete být střeženi!

Obsah základního zapůjčeného balíčku zabezpečení 1ks ústředna s GSM 1ks bezdrátová klávesnice 2ks pohybový detektor pro vnitřní použití, 2 ks dveřních či okenních čidel a 1ks vnitřní siréna.

Kolik to stojí?

Montáž a nastavení systému ... 1.000 Kč bez DPH (Jednorázový poplatek) Pronájem EZS (základní balíček) ... 2.000 Kč bez DPH / měsíčně
Doprava (Česká Kamenice, Děčín, Chomutov zdarma) ... 10 Kč bez DPH / Km


Poznámka:

  • minimální doba pronájmu je 1 měsíc
  • v případě dlouhodobého pronájmu (více jak 4 měsíce) lze domluvit individuální podmínky
  • konfiruraci komponent zabezpečovacího systému lze přizpůsobit dané instalaci. Pro přesnější cenu pronájmu, nám pošlete konkrétní poptávku.
  • nutností je mít zajištěný elektrický přívod v místě umístění ústředny