Kamerové systémy skryté kamery

kamerové systémy děčín chomutov kolín

Profesionální kamerové systémy od malých instalací až po kompletní ochranu velkých podniků a prostor.

Zabezpečovací systémy a LOXONE

EZS, zabezpečovací zařízení

Instalace vstupních dveřních systémů zabezpečení objektů s on-line hlášením, miniservery LOXONE - Chytrá domácnost

Kamery do přepravníků a přívěsů

kamera do přepravníku do přívěsu

Prodej a montáž bezdrátových kamerových systémů do přepravníků a pro přívěsy pouze té nejvyšší kvality za příznovou cenu.

Profesionální přístupové body WiFi

přístupové body

Montáž profesionálních přístupových bodů WiFi nejen pro průmyslové potřeby, ale také pro firmy a domácnosti.

Zabezpečovací systémy
Pohybová čidla spolu s alarmem dokonale chrání Váš majetek před vniknutím nežádoucích osob. Instalace takových zařízení probíhá na profesionální úrovni a námi nejběžnější používaná čidla jsou pasivní - infračervená čidla. K námi instalovanému systému samozřejmě patří i záruční a pozáruční servis. Instalujeme BEZDRÁTOVÝ zabezpečovací a vstupní systém s garancí nejvyšší kvality a příznivé ceny. Nabízíme systémy Jablotron a systém Německého výrobce RISCO, který je svou funkčností a možnostmi spolehlivější.

Systém RISCO Agility3
Tento systém Německého výrobce je hojně používán především díky své jednoduchosti a ovládání. Celý systém jde propojit s mobilním telefonem, díky kterému se můžete podívat na PIR kameru, umístěnou v čidle, nebo odblokovat prostor, či část prostoru, nebo naopak zablokovat. V systému můžete vytvořit různé zóny a podobně.

Zabezpečovací zařízení Systém RISCO obsahuje následné moduly:
- dveřní vstupní jednotka s klávesnicí a bezdotykovým obslužným čipovým systémem
- infračervená pohybová čidla
- infračervená pohybová čidla s kamerou
- dálkové ovládání
- hlavní jednotku s napojením na internet prostřednictvým LAN
- magnetický dveřní kontakt
- kouřový hlásič a další

Celý systém funguje na bateriovém principu a při nízkém stavu baterie Vás jednotka upozorní na tuto skutečnost. Pro systémy RISCO máme záruční servis po dobu 6 měsíců a pozáruční servis je samozřejmostí. Systém je samozřejmě také v českém jazyce.Miniservery LOXONE - Chytrý dům
Loxone Děčín Život v chytré domácnosti Loxone je jako let na autopilota. Váš domov myslí a koná za vás. Zná vaše potřeby a dokáže se sám přizpůsobit rozdílným ročním dobám, změnám počasí či životního stylu. Eliminuje až o 50 000 ručních zásahů ročně. Ušetřený čas můžete věnovat příjemnějším věcem

Smart home s nejvyšším IQ
Loxone vyhodnocuje dostupná data a na jejich základě činí inteligentní rozhodnutí. Podobně jako vy se rozhoduje na základě logiky: jsem v místnosti, kde je málo světla, rozsvítím si; je mi zima, zatopím; nechci, aby mě oslnilo slunce, zatáhnu žaluzie a podobně. Jen to dělá za vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Učí se a stará o věci, o něž vy nemůžete. Zatopí s dostatečným předstihem, než dorazíte domů, simuluje přítomnost v domě, využívá stínicí techniku k regulaci teploty, odpojí nepotřebné spotřebiče, hlídá únik vody – i když není nikdo doma.

Nemusíte kvůli tomu stavět nový dům. Loxone nabízí i řešení pro hotové stavby včetně nájemních bytů. Během jediného dne můžete proměnit stávající domácnost na inteligentní bez sekání do zdí.
Loxone Děčín